feel it...

feel it...
"Hudba je řečí pro tento svět, právě ona je jazykem srozumitelným tam, kde už srozumitelnost neočekáváme. Právě ona je objevitelkou schopností, které jsme už zapomněli". (Jiří Pilka)

pátek 25. listopadu 2011

Seriály

Dobré odpoledne! =) Zdá se mi, že mrazivá rána se přesunula zcela jistě do celého dne. Takže brr, naštěstí mě již hřeje teplo domova. Na včerejšek jsem rezignovala, a proto jsem nenapsala žádný článek, takže dnes to napravím a dám Vám nějaké tipy na mé oblíbené seriály. 
Mým prvním oblíbeným seriálem je zcela jistě The vampire diaries (který je již poměrně dost známý). Pro ty, kteří pořád neví o co jde, napíšu stručný děj (posléze zjistíte, že děj je velice spletitý). Mezi hlavní postavy patří bratři Damon a Stefan Salvator, Elena Gilbert, Jeremy Gilbert, Bonnie Bennett, Caroline Forbes, Tyler Lockwood, Matt Danovan, Alaric Saltzman, Klaus, Jenna Sommers. V malém městečku Mystic Falls dochází k nevysvětlitelným útokům zvířat, zatímco o Elenu usilují dva bratři Stefan a Damon, kteří mezi sebou mají nevyřízené účty. 

Seriál vznikl na motivy knižní série Vampire diaries od L.J. Smith po velkém úspěchu a znovuoživení upířího žánru filmem natočeným podle jiné, dnes už koltovní, série Twilight (Stmívání).

Děj seriálu je soustředěn kolem dospívající dívky Eleny, která tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychvává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír. 
Není třeba nic víc dodávat, vše zjistíte, když se podíváte na zatím 3 řady velice oblíbeného seriálu.
Dalším mým oblíbeným seriálem je seriál The walking dead. Jedná se o méně známý seriál, který je natočen na zombie motivy a jak to vypadá, když svět je zcela ponechán na pospas chodícím, nemyslícím mrtvolám. Určitě se Vám to jeví jako totální blbost, ale doporučuji shlédnout a hlavně doporučuji těm, kteří mají rádi sci fi. 
A do třetice všeho dobrého - The secret circle. pět sci fi seriál o mladé čarodějnici, která se postupně dozvídá o svých schopnostech i o svých temných předcích. Spletitý příběh, nechybí láska a napětí. Také doporučuji. Jedinou nevýhodou je, že zatím není druhá řada, tudíž na ni pořád čekám. Jedna herečka je známá fanouškům seriálu H20 - stačí přidat vodu (Disney channel). 
Přeji příjemný zbytek pátku. A snad Vás seriály zabaví. =)
xoxo Bí


Žádné komentáře:

Okomentovat